Fotografia ślubna Szczyrk

Jeśli szukacie najlepszego fotografa ślubnego w Szczyrku na swój wymarzony ślub to dobrze trafiliście. Z dużą przyjemnością chcę wam zaoferować swoje usługi. W swojej pracy jako fotograf ślubny zatrzymuję i utrwalam emocje jakie towarzyszą wam w tym ważnym dniu. Swoimi zdjęciami staram się opowiadać historię – waszą historię. Nazywam się Radek Radziszewski, jestem fotografem ślubnym pracuję w całej Polsce i poza granicami Kraju. Zapraszam serdecznie do poznania moich zdjęć.

fotografia-ślubna-szczyrk
Sale weselne Romeo i Julia – Szczyrk – zimne ognie podczas ślubu

Ślub w Szczyrku czyli wesele w Górach !

Fotografia ślubna Szczyrk – to przede wszystkim wspaniałe wesele w pięknych Beskidach. Jako fotograf zatrzymam na zdjęciach wasz ślub w bajkowej górzystej scenerii Szczyrku. Klimatyczne góralskie wiaty, małe drewniane kościółki tego wszystkiego jest w Szczyrku dużo i to tworzy klimat tego niezwykłego miejsca.

fotografia-slubna-szczyrk
Wyjście z kościoła młodej Pary – Szczyrk Sanktuarium św. Jakuba
Piękne Beskidy przy zachodzie słońca
Przed wejściem do Kościoła – Szczyrk w Lutym Sanktuarium na Górce

Fotografia ślubna w Szczyrku to magia emocji

W Szczyrku znajdziecie również olbrzymi wybór sal weselnych ! Są tutaj piękne i elegancje Hotele ale również Karczmy w góralskim stylu. Jedna z sal pojawiła się na mojej liście sale weselne Śląsk gdzie umieszczam informacje o najlepszych miejscach na wesele w naszym województwie.

fotografia-slubna-szczyrk
Sesja w Beskidach
fotografia-slubna-beskidy
Sesja z gośćmi w dniu ślubu – w tle piękne Beskidy
fotografia-slubna-bielsko
Podczas przygotowań do ślubu w Beskidach

Moje najnowsze zdjęcia ze Szczyrku i nie tylko znajdziecie na Facebook i Instagram gdzie bardzo was zapraszam.