Inspiracje ślubne

Inspiracje ślubne – Bez wątpienia każda Para młoda zastanawia się nad „dodatkami” do swojego przyjęcia weselnego. W tym miejscu chcę wam pokazać z jakimi atrakcjami spotykam się na ślubach i tym samym ułatwić wam wybór tych które dla was okażą się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ sposobów na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia jest naprawdę wiele ja postaram się wskazać to najbardziej ciekawe.

Zdecydowanie musicie jednak pamiętać że niektóre atrakcje ślubne należy powierzyć profesjonalistą aby ich wykonanie zachwycało i było bezpieczne dla was i waszych gości. Warto również wcześniej zapytać czy właściciel sali weselnej nie ma nic przeciwko waszym pomysłom.

Tak więc zapraszam do inspiracji ślubnych.

Lista inspiracji ślubnych:


Samochody do ślubu

Samochód do ślubu czyli jak dostaniemy się na ceremonię i na przyjęcie 🙂 Pomijając okoliczności że czasem ceremonia oraz przyjęcie odbywa się w tym samym miejscu to w pozostałych przypadkach samochód się przyda 🙂 Zobaczcie inspiracje ślubne gdzie samochody grają pierwsze skrzypce 😉 Mogą być nowoczesne i retro każdy znajdzie coś dla siebie.


Zimne ognie

Zimne ognie na weselu to zdecydowanie mój faworyt. Dlaczego ? ponieważ są bardzo fotogeniczne, tanie, bezpieczne i nie potrzeba nic więcej niż kilku przyjaciół którzy wyjdą z wami na zewnątrz kiedy zrobi się nieco ciemniej. Ale o czym mam pisać zerknijcie na zdjęcia i sami sobie odpowiedzcie czy wydatek kilku złotych na zimne ognie ma sens. Ja zdecydowanie polecam taką atrakcję na każdym przyjęciu ! Bez wątpienia warto też wybrać nieco dłuższe takie około 60 cm – będzie więcej czasu na zrobienie zdjęć 🙂


Fotobudka

Fotobudka na weselu to świetny pomysł. Goście uwielbiają robić sobie zdjęcia i przebierać się w różne śmieszne stroje. Uważam że to fajne uzupełnienie dla fotografa ponieważ można złapać wiele rewelacyjnych ujęć kiedy ludzie pozują do maszyny i nie są świadomi że fotograf również ich obserwuje 🙂 Zdecydowanie warto przemyśleć fotobudkę na swoim przyjęciu to jednak z najczęściej spotykanych inspiracji ślubnych na weselu.


Napis Love

Napis LOVE to bardzo często spotykana atrakcja na przyjęciach ślubnych. Wiele lokali posiada własny napis który albo już jest w pakiecie albo można go dodać. Najczęściej napis jest wykorzystywany przez fotografa do kilku romantycznych ujęć wraz z Parą młodą. Czasem w sezonie letnim kiedy lokal ma swój ogród można go tam umieścić i to świetne rozwiązanie na krótką sesję kiedy jest już ciemno.

inspiracje-slubne

Bańki mydlane

Bańki mydlane to kolejna atrakcja na ślubie. Ucieszy szczególnie dzieci ale doda też uroku na zdjęciach. Można je wykorzystać przy wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca czy krojenia tortu. Zerknijcie na zdjęcia i zobaczcie jak prezentują się bańki mydlane na fotografiach.


Barman – Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskie to często widowiskowe show z muzyką i wydmuchiwaniem ognia. Czy warto mieć pokazy barmańskie na swoim weselu ? To zależy już od was i waszych gości. Natomiast sam barman zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem na ślubie 🙂 Ja polecam choć nigdy nie korzystam podczas pracy. No chyba że ma fajne bezalkoholowe propozycje 🙂


Taniec w chmurach

Taniec w chmurach lub inaczej ciężki dym. Najczęściej DJ lub zespół weselny posiadają w swojej ofercie taką atrakcję. Jest ona bardzo fotogeniczna jednak wiele zależy od oświetlenia oraz stylu waszego tańca. Jeśli wasz taniec jest bardzo dynamiczny będzie trudno aby chmurka ładnie was obejmowała. Przy wolnym tańcu ciężki dym spisuje się znakomicie. Warto wcześniej przedyskutować z osobą która maszynę obsługuje szczegóły ponieważ często wymagane jest wyłączenie klimatyzacji w lokalu lub inne kwestie.

inspiracje-slubne

Pokaz sztucznych ogni

Pokaz sztucznych ogni jest bardzo widowiskowy jednak wymaga aby zatrudnić profesjonalistów oraz uzyskać niezbędne zgody od lokalnych władz.


Dekoracja światłem

Dekoracja światłem jeśli wykonana jest profesjonalnie potrafi całkowicie odmienić miejsce przyjęcia. Oczywiście są tak piękne sale które nie wymagają żadnych dodatkowych atrakcji jednak czasem warto zastanowić się nad taką modyfikacją.


Bukiet ślubny

Bukiet ślubny to niezwykle istotny element w tym dniu. Dlatego zobaczcie inspiracje ślubne na swój wymarzony bukiet.


Dekoracje sali weselnej

Dekoracje sali weselnej – zobaczcie jak wyglądają i poszukajcie inspiracji na ślub dla siebie. Zdjęcia polecanych miejsc na organizację swojego ślubu znajdziecie również w moim poradniku sale weselne Śląsk.


Tort weselny

Tort weselny to ważny punkt programu na każdym weselu. Wybór tortu weselnego jest chyba bardzo przyjemnym obowiązkiem bo kto nie lubi tortów 😉 Przygotowałem kilka zdjęć jak wyglądały torty weselne moich klientów i w jakich okolicznościach zostały podane. Ponieważ moment podania tortu jest różny w zależności od lokalu warto zadbać o kilka spraw. Przede wszystkim jeżeli tort jest oświetlony racami to fajnie aby podawać go w momencie kiedy na sali jest już ciemno. W innym przypadku nie będzie efektu wow ! A to przecież ważne aby sytuacja z podawania tortu fajnie wyglądała na fotografii. Inspiracje ślubne z tortami w roli głównej tuż obok 🙂


Race ślubne

Race ślubne to ostatnio modny gadżet na krótkie sesje w plenerze czy jak na przykładzie obok z przyjaciółmi podczas ślubu.

inspiracje-slubne

Teatr ognia

Teatr ognia – to nowość od kilku sezonów weselnych którą jednak coraz częściej spotykam podczas reportażu. Jak wygląda teatr ognia możecie zobaczyć na zdjęciach.


Inspiracje ślubne się wam podobają ?

Mam nadzieję że moje inspiracje ślubne będą dla was pomocne. Lista którą tu zaprezentowałem będzie z biegiem czasu aktualizowana więc warto od czasu do czasu tu zajrzeć. Tymczasem zapraszam was do odwiedzin mojego profilu na Facebook oraz Instagram.

Koniecznie zobaczcie też moje inne wpisy w poradniku ślubnym.


Jeśli macie pytania napiszcie do mnie fotograf@radziszewski.eu lub skorzystajcie z formularza poniżej.

inspiracje-slubne

  Wasze imiona

  Adres e-mail - sprawdźcie czy jest poprawny

  Telefon Kontaktowy

  Data ślubu - YYYY-MM-DD

  Miejscowość lub nazwa sali

  Treść wiadomości