Sale Weselne Śląsk – Top Najlepsze Sale

Sale weselne Śląsk ? Jeśli szukacie najlepszej sali weselnej na Śląsku to dobrze trafiliście. Śląsk to bardzo ciekawy region. Znajdziecie tutaj wiele wspaniałych sal weselnych. Nie ważne czy szukacie czegoś w stylu boho, industrialnym czy może w stylu glamur. Na Śląsku znajdziecie najlepsze sale weselne. Zapraszam do lektury na temat najlepszych sal weselnych. Przewodnik będzie sukcesywnie aktualizowany. O nowe sale weselne na śląsku.


Wesele w stodole – Pod Kasztanami Bystra

https://dom-restauracyjny.pl

Marzycie o rustykalnym weselu w stodole – Pod Kasztanami będzie strzałem w 10 ! Wspaniałe jedzenie piękna stodoła i sporo miejsca przed lokalem aby odpocząć. Po zachodzie słońca obejście rozświetlają piękne girlandy. Wykonanie sesji plenerowej w dniu ślubu w takiej scenerii – jak najbardziej. Do tego świetne jedzenie serwowane z food trucka. Wesele w stodole – musicie odwiedzić Bystrą koło Bielska Białej. Zobacz wesele w stodole Śląsk.

wesele-w-stodole
pod-kasztanami
stodola-na-slub
wesele-boho

Karolowy Dwór

http://www.karolowydwor.pl

Szukacie sali weselnej z widokiem na góry ? Jeśli tak to dobrze trafiliście. Widoki z tarasu przez salą Karolowy Dwór zrobią ogromne wrażenie na waszych gościach. Piękny wystrój, sporo miejsc parkingowych i możliwość ślubowania pod namiotem z widokiem na góry. Zobacz wesele w Karolowy Dwór w Wiśle.

sale-weselne-slask
karolowy-dwor
najlepsze-sale-weselne
najlepsze-miejsa-na-wesele

Hotel Alpin Szczyrk

https://www.hotel-alpin.pl

Piękna sala weselna w Szczyrku to Hotel Alpin. Jeśli szukacie eleganckiej sali weselnej na Śląsku to Hotel Alpin jest dla was. Duży parking, noclegi dla was i waszych gości wiata góralska i wiele innych atrakcji czeka w tym pięknym hotelu. Zobacz wesele w hotelu Alpin.

najlepsze-sale-weselne

Pałac Czarny Las

www.czarnylas.pl

Sale weselne Śląsk to również Pałac Czarny Las usytuowany w okolicach Jury Krakowsko – Częstochowskiej w miejscowości Woźniki. Otoczenie obiektu to piękny park z zabytkowym drzewostanem. Ten **** hotel to świetne miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego.

najlepsze-sale-weselne-slask

Dworek New Restaurant

www.dworekbielsko.pl

Wyborna kuchnia jest dla was najważniejsza – musicie odwiedzić Dworek New Restaurant w Bielsku Białej. To piękne miejsce na organizację wesela. Niebanalne potrawy, piękny wystrój, sporo miejsc parkingowych to najlepsza sala weselna w Bielsku Białej.

dworek-new-restaurant
dworek-new-restaurant-bielsko
najlepsze-sale-weselne
sale-weselne-slask
najlepsze-sale-weselne

Patio Park

https://patio-park.pl

W stolicy Śląska czyli w Katowicach mamy piękną salę weselną Patio Park. Wnętrza tego obiektu zachwycą każdego, a fani słodkości będą zadowoleni. Świetny klimat tego obiektu w połączeniu z niebanalnym jedzeniem jest rewelacyjnym połączeniem.

sale-weselna-katowice
najlepsze-sale-weselne
najlepsze-sale-weselne
sala-weselna-katowice
patio-park

Rezydencja Luxury Hotel

https://www.rezydencjahotel.pl

Wesele w stylu glamur na Śląsku ? Jeśli tak to koniecznie zerknijcie na Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Piękny ogród, jedzenie oraz tytuł w gronie 12 najlepszych restauracji w Polsce tu wesele nie może się nie udać. Rezydencja to gwarancja najwyższej jakości usług w moim przewodniku po sale weselne śląsk.

sale-slubne-slask
sale-slubne-slask
sale-slubne-slask

Jeśli już wybraliście swoją salę weselną czas na wybór najlepszego fotografa na Śląsku.

Zobaczcie też mój przewodnik po ciekawych miejscach na sesję plenerową na śląsku.