Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska jest obecnie coraz bardziej popularna wśród moich klientów, odbywa się zwykle kilka miesięcy przed ślubem.

Czy warto ?

Myślę że tak ! Dzięki niej będziemy mogli się poznać. Zobaczycie, w jaki sposób pracuje i przekonacie się czy czujecie się swobodnie w moim towarzystwie. Zobaczycie że można pozować do zdjęć bez sztuczności i skrępowania. Jestem przekonany że po kilku minutach stres gdzieś ucieknie, a tym samym w dniu ślubu będzie wam znacznie łatwiej kiedy przyjadę do was.

Po co robić sesję narzeczeńską ?

Poza tym co napisałem powyżej jest jeszcze kilka plusów.

Fotografie z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać do tworzenia weselnych dekoracji. Pary często wykorzystują zdjęcia z sesji narzeczeńskiej na zaproszeniach ślubnych albo wyświetlają je na weselu w formie pokazu slajdów. Ponadto zdjęcia możecie też wykorzystać jako część prezentu dla rodziców na przyjęciu weselnym.

sesja-narzeczeńska

Ponieważ możecie mieć pytania odnośnie tego jak taka sesja jest organizowana zachęcam do odwiedzin w zakładce FAQ – współpraca z fotografem ślubnym. Bez wątpienia znajdziecie tam odpowiedzi na swoje pytania. Możecie również skorzystać z formularza poniżej.

Moje najnowsze zdjęcia znajdziecie na profilu Instagram gdzie serdecznie was zapraszam.

Kontakt

  Wasze imiona

  Adres e-mail - sprawdźcie czy jest poprawny

  Telefon Kontaktowy

  Data ślubu - YYYY-MM-DD

  Miejscowość lub nazwa sali

  Treść wiadomości

  sesja-narzeczeńska