Portfolio

Ponieważ portfolio to zdecydowanie jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze fotografa postanowiłem je podzielić na kilka części: reportaż ślubny , sesja plenerowa oraz sesja narzeczeńska. Podczas gdy każda z tych galerii zawiera wybrane zdjęcia z różnych ślubów poniżej umieściłem odnośnik do historii ślubnych. W przeciwieństwie do galerii tu znajdziecie całe reportaże z jednej uroczystości. Na koniec zapraszam do zdjęć 🙂Zobacz Historie Ślubne

Ważnym elementem każdego portfolio są historie ślubne czyli miejsce gdzie znajdziecie zdjęcia z jednego ślubu lub sesji plenerowej. Oczywiście w uwagi na prywatność oraz liczbę zdjęć jaką otrzymują finalnie moje pary młode historie są skrócone do najczęściej około 100 zdjęć.

portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

Jeśli chcecie zobaczyć więcej ślubnych historii zapraszam was poniżej gdzie znajdziecie ich znacznie więcej 🙂 Miłego oglądania.

Poznajcie moje zdjęcia na Instagram:

Bez wątpienia warto zajrzeć na moje konto na Instagram znajdziecie moje najnowsze zdjęcia – zachęcam do polubienia profilu i pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza.

portfolio

Oferta – pytania

portfolio

Z pewnością chcecie poznać ofertę – aby ją dla was przygotować potrzebuję kilku informacji dotyczących waszej uroczystości:

  • Po pierwsze napiszcie mi datę która was interesuje – bez tego nie będę w stanie potwierdzić czy termin jest wolny.
  • Wasze imiona 🙂
  • Miejscowość gdzie odbędzie się wasze przyjęcie.

Zapytanie najlepiej wysłać mailem na adres: fotograf@radziszewski.eu oczywiście możecie taż zadzwonić +48 502 911 025

Jeśli macie dodatkowe pytania zerknijcie do działu – FAQ pytania i odpowiedzi. Z pewnością poznacie odpowiedzi na pytania jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym. W każdym momencie możecie również do mnie zadzwonić jeśli tak jest wam wygodniej – wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w dziale kontakt i w stopce strony. Na koniec pamiętajcie że żadne z waszych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.