Portfolio

Ponieważ portfolio to zdecydowanie jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze fotografa postanowiłem je podzielić na kilka części: reportaż ślubny , sesja plenerowa oraz sesja narzeczeńska. Podczas gdy każda z tych galerii zawiera wybrane zdjęcia z różnych ślubów poniżej umieściłem odnośnik do historii ślubnych. W przeciwieństwie do galerii tu znajdziecie całe reportaże z jednej uroczystości. Na koniec zapraszam do zdjęć 🙂Zobacz Historie Ślubne

Ważnym elementem każdego portfolio są historie ślubne czyli miejsce gdzie znajdziecie zdjęcia z jednego ślubu lub sesji plenerowej. Oczywiście w uwagi na prywatność oraz liczbę zdjęć jaką otrzymują finalnie moje pary młode historie są skrócone do najczęściej około 100 zdjęć.

portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

Jeśli chcecie zobaczyć więcej ślubnych historii zapraszam was poniżej gdzie znajdziecie ich znacznie więcej 🙂 Miłego oglądania.

Poznajcie moje zdjęcia na Instagram:

Bez wątpienia warto zajrzeć na moje konto na Instagram znajdziecie moje najnowsze zdjęcia – zachęcam do polubienia profilu i pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza.


Oferta – pytania

Z pewnością chcecie poznać ofertę – aby ją dla was przygotować potrzebuję wiedzieć kilka rzeczy dotyczących waszej uroczystości. Dlatego wypełnijcie proszę ten prosty formularz, a ja przygotuję ofertę i prześlę wam cennik. Pamiętajcie aby poprawnie napisać swój mail.

portfolio
portfolio

  Wasze imiona

  Adres e-mail - sprawdźcie czy jest poprawny

  Telefon Kontaktowy

  Data ślubu - YYYY-MM-DD

  Miejscowość lub nazwa sali

  Treść wiadomości

  Jeśli macie dodatkowe pytania zerknijcie do działu – FAQ pytania i odpowiedzi. Z pewnością poznacie odpowiedzi na pytania jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym. W każdym momencie możecie również do mnie zadzwonić jeśli tak jest wam wygodniej – wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w dziale kontakt i w stopce strony. Na koniec pamiętajcie że żadne z waszych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.