Sesja ślubna – pomysły na sesję

Sesja ślubna. Pomysły i inspiracje na sesję ślubną… Jeśli zastanawiacie się gdzie zorganizować sesję ślubną postaram się zaproponować wam kilka pomysłów.

1. Sesja ślubna w Palmiarni

Sesja ślubna w palmiarni jest świetnym rozwiązaniem jeśli musicie wykonać sesję w krótkim przedziale czasu, a pogoda wyjątkowo nie dopisuje. Sprawdza się również w miesiącach takich jak Marzec gdy na dworze nadal jest zimno ale zima już odeszła, a na Wiosnę trzeba jeszcze poczekać. Na śląsku mamy Palmiarnię w Gliwicach.

sesja-ślubna
sesja-palmiarnia

2. Plener w górach

Plener w górach czy to będą Beskidy czy Tatry jest najczęściej wybieraną przez młode Pary. Góry są piękne zawsze. Bardzo polecam to miejsce na plener ślubny. Jeśli pogoda dopisze to efekty będą wspaniałe. Sesja plenerowa góra zborów oraz Plener ślubny w Pieninach

sesja-ślubna
sesja-góry

3. Sesja ślubna w lesie

Jeśli tylko jest taka możliwość zawsze staram się wykonać kilka zdjęć w lesie. Las podczas upalnych letnich dni jest nieco chłodniejszy, a pięknie przenikające promienia słoneczne malują wspaniałe fotografie.

sesja-ślubna
sesja-las

4. Sesja plenerowa nad Jeziorem

Plener nad Jeziorem to świetny i sprawdzony pomysł. Jeśli w okolicy znajdzie się jakieś fajna drewniana kładka to będzie możliwość wykonania dodatkowych pięknych ujęć.

sesja-ślubna
sesja-z-drona

5. Sesja plenerowa w mieście

Sesja plenerowa w mieście również jest fajną opcją. Możemy odwiedzić stare kamieniczki i ważne dla was miejsca.

plener-ślubny-kraków
sesja-ślubna-Cieszyn

6. Plener w dniu ślubu

Plener ślubny w dniu ślubu jak najbardziej jest możliwa ! Szczególnie jeśli otoczenie przyjęcia sprzyja takiej sesji, a pogoda dopisuje.

plener-kraków
plener-w-dniu-ślubu
sesja-plenerowa-z-racami

Kilka najczęstszych pytań dotyczących sesji plenerowej

Ile trwa sesja ślubna w innym dniu ?

Standardowo sesja trwa od 2 do 4 godzin i w zdecydowanej większości jest to czas zupełnie wystarczający. Najwięcej czasu zwykle zajmuje dotarcie w dane miejsce i ew. przemieszczanie się do innej lokalizacji

Czy sesja odbywa się w jednym miejscu ?

To zależy. Jeśli decydujemy się na sesję np. w Tatrach to skupiamy się na danym szlaku i podczas wędrówki powstają zdjęcia. Jeśli natomiast robimy sesję np. w Beskidach to zwykle staram się obskoczyć kilka okolicznych miejsc aby materiał był bardziej różnorodny.

Co przygotować do sesji ?

Nie potrzebuję żadnych rekwizytów 🙂 wystarczy dobre światło i wy.

Na koniec jeśli macie więcej pytań odnośnie sesji w plenerze zapraszam was do działu FAQ – znajdziecie odpowiedzi na większość pytań.