Reportaż ślubny

Kilka słów o reportażu ślubnym…

Reportaż ślubny to podstawowa część pracy fotografa ślubnego. Dzieli się on na kilka części takich jak: przygotowania do ślubu, ceremonię oraz wesele. Postaram się powiedzieć kilka słów o każdym etapie…

Przygotowania ślubne

Przygotowania to bardzo ważna część reportażu. Właśnie podczas przygotowań powstaje wiele zdjęć które wprowadzają w klimat tego wyjątkowego dla was dnia. Ostatnie szlify makijażu ślubnego, detale sukni i biżuterii. Warto uchwycić te szczegóły ponieważ po latach pozwalają wracać do tych chwil… Przygotowania pozwalają również na oswojenie się z obecnością fotografa.

reportaż-ślubny

Reportaż ślubny – Ceremonia

W pięknym kościele, a może w plenerze ? Tak czy inaczej już niebawem wypowiecie te najważniejsze TAK tego dnia… Zdjęcia ślubne które powstają w czasie ceremonii staram się robić tak by w żaden sposób nie zwracać na siebie uwagi. Najważniejsze są wasze emocje… radość…łzy szczęścia. Wszystko po to aby po długim czasie móc wrócić do tych chwili i przypomnieć sobie ten dzień.

reportaż-ślubny

Reportaż ślubny – Wesele

reportaż-ślubny

To najdłuższa część reportażu ślubnego i najbardziej szalona. Pierwszy taniec, tort czy szalone tańce… wszystko to staram się zachować dla was na zawsze. Podczas całego reportażu pozostają niewidoczny dla was i waszych gości. Uważam że dobre zdjęcia powstają kiedy ludzie są sobą i nie zwracają uwagi na fotografa. Nie jestem reżyserem. To wasz dzień ja jedynie staram się aby go jak najlepiej opowiedzieć. Zerknijcie na mój blog gdzie znajdziecie moje najnowsze reportaże.


Wszystkie moje najnowsze zdjęcia znajdziecie na Instagram oraz Facebook gdzie serdecznie was zapraszam – zachęcam do odwiedzin i pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad miejscem gdzie najlepiej zorganizować swoje wymarzone wesele to zerknijcie na mój poradnik Najlepsze Sale Weselne na Śląsku znajdziecie tam kilka polecanych miejsc na swój wymarzony reportaż ślubny.

Pomyślcie również nas sesją narzeczeńską. Bardzo polecam tą formę nawiązania współpracy – możemy się poznać zobaczycie jak pracuję, a zdjęcia z waszej sesji będą świetnym prezentem który można wykorzystać na zaproszeniach ślubnych lub w formie prezentu dla rodziców np. podczas podziękowania w dniu ślubu. Zobaczcie moje zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.

Jeżeli szukacie inspiracji na sesję w plenerze koniecznie zobaczcie moje polecane miejsca na sesję w plenerze być może znajdziecie tam pomysły dla was.

Kontakt

reportaż-ślubny

Z pewnością chcecie poznać ofertę – aby ją dla was przygotować potrzebuję kilku informacji dotyczących waszej uroczystości:

  • Po pierwsze napiszcie mi datę która was interesuje – bez tego nie będę w stanie potwierdzić czy termin jest wolny.
  • Wasze imiona 🙂
  • Miejscowość gdzie odbędzie się wasze przyjęcie.

Zapytanie najlepiej wysłać mailem na adres: fotograf@radziszewski.eu oczywiście możecie też zadzwonić +48 502 911 025