Plener ślubny

Plener ślubny najczęściej w innym dniu… Choć krótką sesję można wykonać również w dniu ślubu – szczególnie jeśli pogoda dopisuje, a otoczenie gdzie odbywa się przyjęcie sprzyja. Dlatego pamiętajcie: góry, las, stare miasto, morze – możemy pojechać wszędzie ! Jeśli szukacie inspiracji na swoją sesję plenerową zobaczcie mój poradnik – sesja w plenerze inspiracje. Musicie wiedzieć że wykonuję również sesje poza granicami kraju. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami sesji zagranicznych koniecznie napiszcie do mnie. Na koniec chcę powiedzieć że na większość pytań dotyczących sesji plenerowej odpowiadam w zakładce – FAQ.

Wszystkie wpisy na blogu dotyczące plenerów znajdziecie wybierając kategorię plener. W zdecydowanej większości reportaży ślubnych które można znaleźć na stronie historie ślubne sesje plenerowe znajdują się pod koniec każdego wpisu.

Ponieważ moje najnowsze zdjęcia znajdziecie też na Instagram zachęcam do odwiedzin i polubienia mojego profilu.

Kontakt

Jeśli moje zdjęcia się wam spodobały to zapraszam do kontaktu – gdy wasz termin ślubny okaże się być wolny to przygotuję ofertę dla was ! Możecie do mnie zadzwonić lub napisać tak jak będzie dla was wygodniej. Wszystkie dane kontaktowe są podane na samym dole strony oraz w zakładce kontakt.

plener-ślubny

  Wasze imiona

  Adres e-mail - sprawdźcie czy jest poprawny

  Telefon Kontaktowy

  Data ślubu - YYYY-MM-DD

  Miejscowość lub nazwa sali

  Treść wiadomości