Sesja dziecięca w Cieszynie

Witajcie,

Fajne są sesje z dzieciakami – ten kto robił wie o czym mówię, a reszta niech spróbuje 🙂 poniżej kilka migawek jednej z bieżących sesji. Pozdrawiam rodziców i oczywiście tobiasza 😉

Korzystając z okazji wpisu już zapewne ostatniego w tym roku chciałem wszystkich którzy tu zaglądają 🙂 serdecznie pozdrowić i życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku 2010 oby przyniósł nam dużo radości i zdrowia, a ponieważ zagląda tu sporo fotografujących to specjalnie dla nas wielu udanych kadrów w nadchodzącym sezonie oraz więcej czasu dla naszych bliskich.

Ps: Wspaniałe życzenia napisała Julia Molner na swoim blogu – zapraszam.

zdjęcia dzieci bielsko

zdjęcia dzieci cieszyn

zdjęcia dzieci bielsko biała

zdjęcia dzieci radziszewski

zdjęcia dzieci bielsko

zdjęcia dzieci bielsko

zdjęcia dzieci bielsko

zdjęcia dzieci bielsko

zdjęcia dzieci cieszyn

zdjęcia dzieci bielsko

sesja dziecięca radziszewski radosław

14 komentarzy

  1. Czyli jednak Tamron byłem prawie przekonany że jednak Tokina 😉 czyli N85 1.4 D tu również bylem przekonany że jednak wersja G 😉 Używam manualnego Falcon 85 1.4 i zastanawiam się nad właśnie N85 ale myślałem o wersji 1.8 prawdopodobnie G bo w sumie światło 1.4 już mam. Pozdrawiam

  2. Fajne zdjęcia. Mam pytanie w stopce do zdjęć masz T17-35, N28 1.8, N35 1.8, N50 1.4, N85 1.4 czy T17-35 to Tokina czy Tamron ? oraz czy N50 1.4 i 85 1.4 to wersje G czy D ?
    Pozdrawiam serdecznie

  3. To są zdjęcia, które odkrywa się na nowo za każdym razem,
    gdy się je ogląda. Dziękujemy ślicznie, piękna pamiątka. Tobiasz, Ania i Tomek.

  4. Tobiasz super 🙂 Cafe Presso też fajne miejsce, choć bywa ciemnawo. Miałeś jednego modela i pewnie spokojnych (sądząc po obrazkach) rodziców 🙂 Polecamy, skoro tak zdjęcia dzieci się spodobały, spróbować na raz z około 10ciorgiem młodszych, płaczących – nie do ustawienia i upilnowania i do tego z udziałem kochających rodziców 😀 Bardzo ciekawe doświadczenie…. Ale Tobiasz na serio super mały facecik i zdjęcia jak zwykle świetne.

Dodaj komentarz