Sesja plenerowa Kraków

Sesja plenerowa Kraków

Sesja plenerowa Kraków ? To świetny pomysł ! Kraków oferuje wiele wspaniałych miejsc na sesję w plenerze. Możemy zanurzyć się w Krakowskich kawiarenkach czy wąskich uliczkach.

Dzisiaj zapraszam na plener śubny z gorącego Krakowa 🙂
Basia i Konrad postanowili zrobić swoją poślubną sesję na luzie już bez sukienki ślubnej i garnituru. Spacerkiem odwiedziliśmy miejsca które są dla nich bliskie gdzie na co dzień bywają. Ponieważ było wyjątkowo gorąco brak garnituru i lekka sukienka sprawdziły się wyśmienicie. Odwiedziliśmy piękny Kościół św. Józefa w Krakowie, małą kawiarnię oraz kładkę dla zakochanych Par 😉 tzw. Kładka Bernatka.

Poniżej kilka wybranych fotografii z tej sesji. Zapraszam !

sesja ślubna
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja kraków
sesja kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
sesja ślubna
zdjęcia ślubne
sesja ślubna kraków
sesja ślubna kraków
plener kładka bernatka
sesja kraków
kładka bernatka kraków
kładka bernatka kraków
kładka bernatka

Jeśli szukacie inspiracji na sesję w plenerze koniecznie zobaczcie moje polecane miejsca na sesję w plenerze być może znajdziecie tam pomysły dla was. Sesja plenerowa w Kraków to jak widać na powyższych zdjęciach świetny pomysł – szczególnie jeśli znacie dobrze miasto i pewne jego miejsca są dla was ważne. Możecie również zdać się na moje doświadczenie abym zaproponował dla was kilka miejsc w Krakowie gdzie taką sesję możemy wykonać.

Jeżeli jednak zastanawiacie się nad organizacją swojego wesela i jeszcze nie macie wybranej sali weselnej zapraszam was do mojego poradnika -> Najlepsze Sale Weselne na Śląsku

A może myślicie się nad sesją narzeczeńską ? Jeśli tak to świetnie ! Bardzo polecam tą formę nawiązania współpracy – możemy się poznać zobaczycie jak pracuję, a zdjęcia z waszej sesji będą świetnym prezentem który można wykorzystać na zaproszeniach ślubnych lub w formie prezentu dla rodziców np. podczas podziękowania w dniu ślubu. Zobaczcie moje zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.

Wszystkie moje najnowsze zdjęcia znajdziecie na Instagram oraz Facebook gdzie serdecznie was zapraszam – zachęcam do odwiedzin i pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza.

Jeśli zdjęcia się wam spodobały zapraszam do kontaktu – może wasz termin jest wolny i będę mógł przygotować ofertę dla was ! Możecie do mnie zadzwonić lub napisać tak jak będzie dla was wygodniej. Jeśli macie pytanie odnośnie organizacji wesela w tym obiekcie piszcie śmiało !

3 komentarze

Dodaj komentarz